Z jakich materiałów wykonujemy blaty?

KERROCK

Ponad 25 lat temu, jako pierwsza w Europie, słoweńska firma Kolpa d.d. rozpoczęła produkcję nowoczesnego materiału mineralno-akrylowego Kerrock. Powstaje on z połączenia wodorotlenku glinu i polimeru żywicy akrylowej (solid surface). Kerrock urzeka nas swoją świeżością i czystością formy. Łączy w sobie siłę natury i zalety materiałów kompozytowych.
Wyjątkowe właściwości materiału Kerrock dają nieograniczone możliwości tworzenia. Pomaga realizować odważne pomysły projektanckie. Potwierdza swoje wyjątkowe cechy wewnątrz i na zewnątrz budynków. Kerrock - nieskończona siła wyobraźni.
Bogaty wybór kolorów i wymiarów pozwala tworzyć z Kerrock innowacyjne projekty.

KOLORYSTYKA płyt Kerrock | ZLEWOZMYWAKI i UMYWALKI Kerrock

źródło: www.kerrock.pl

CORIAN

Wynaleziony i produkowany przez firmę DuPont materiał Corian® to solidne powierzchnie, oferujące nadzwyczajne możliwości aranżacji i służące swoim użytkownikom przez długie lata. Materiał ten stosowany jest zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym oraz publicznym, m.in. w hotelach, centrach handlowych, portach, na statkach czy w służbie zdrowia.

KOLORYSTYKA płyt Corian

źródło: www.corian.pl

STARON

Płyty STARON (solid surface) to tworzywo mineralno-akrylowe stosowane w aranżacji wnętrz (blaty kuchenne) oraz w przemyśle meblowym. Składa się w 2/3 z wypełniacza mineralnego oraz w 1/3 z akrylu i łączy w sobie najlepsze właściwości obu tych składników. Staron to materiał, który po bardzo długim okresie użytkowania zachowuje wszystkie swoje pierwotne cechy. Dlatego można mieć pewność, że nawet po wielu latach będzie wyglądał równie dobrze i świeżo, jak w chwilę po zamontowaniu. Płyty STARON występują w najbogatszej i najnowocześniejszej palecie kolorów (polecana seria TEMPEST). W masie tworzywa solid surface mogą być zatopione różnego rodzaju elementy dekoracyjne.

KOLORYSTYKA płyt Staron

źródło: www.staron.com

HI-MACS

HI-MACS® jest synonimem najlepszej jakości dzięki nowoczesnemu procesie produkcji, jest jednym z najbardziej innowacyjnych materiałów, bardziej płaski, bardziej odporny i przede wszystkim bardziej trwały. Wiele międzynarodowych certyfikatów potwierdza jakość HI-MACS® dotyczą one środowiska, higieny, odporności na ogień jak ISO 9001 i 14001, GREENGUARD, NSF, LGA i IMO MED (moduł B i D).

KOLORYSTYKA płyt Hi-Macs

źródło: www.lghimacs.pl